Showbiz

Foto/ Saimiri Tahiri uron Vitin e Ri me djemtë

Shkruar nga Liberale

Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri prej dy vitesh tashmë është tërhequr nga skena politike. Megjithatë ai vazhdon të jetë aktiv në rrjete sociale duke postuar çaste nga udhëtimet apo jeta familjare.

Së fundmi Tahiri ka postuar një foto për të uruar Vitin e ri ku shfaqet me dy djemtë, Drini dhe Goliku.

"Gëzuar 2021", shkruan Tahiri.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH