Showbiz

FOTO/ Rezarta Shkurta pas ‘ironisë’ merr “ultimatum” nga nipi i Enver Hoxhës

Shkruar nga Liberale

Këngëtarja Rezarta Shkurta dhe bashkëshorti i saj njihen për udhëtimet dhe pushimet e tyre luksoze. Në profilin e Instagram-it të Rezarta Shkurtës ka gjithmonë copëza nga marrëdhënia e saj speciale me bashkëshortin, Ermal Hoxha.

Së fundmi këngëtarja është zgjuar e motivuar për t’i bërë “diss” bashkëshortit.

E veshur me një palë bikini rozë, duke ndjerë vetën e saj pranë një pishine, ajo shkruan: “Për inat të binjakut”,- duke etiketuar Ermalin.

Sigurisht nuk ka munguar një reagim nga ky i fundit i cili i ka kthyer duke qeshur: “Shpirt ke shumë të drejtë, çohu vishu, ik në punë dhe publiko më mirë foto bebesh.”

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH