Aktualitet

FOTO/ Rama luan rolin e kamarierit, u shërben vetë të ftuarve në 32-vjetorin e PS-së

Shkruar nga Liberale

Kryeministri Edi Rama gjatë 32-vjetorit të PS-së ka bërë dhe rolin e kamarierit. Kjo pasi i ka marrë tabakanë djalit që po shërbente dhe ka shkuar vetë që tu shërbente të ftuarve nga një gotë verë.

Në fotot e publikuara nga LSA, shihet Rama ma tabaka në dorë bën muhabet me gazetaret teksa u shërben nga një gotë verë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH