LIfe Style

Foto/ Prezantohet iPhone 11, kushton më pak se X

               Publikuar në : 10:47 - 11/09/19 V Liberale

Më në fund dolën iPhone-t e rij dhe me super çmim, 699 dollarë. Por ky është vetëm çmimi fillestar, pasi në vende si Shqipëria mund të shkojë në 1189 euro deri në 1280 euro.

Të gjithë kanë procesorin A13 Bionic, me një ekran 6.1 polsh, dhe dy fotokamera të pasme të vendosur një kuadrat. /Gazeta Liberale

(Visited 242 times, 1 visits today)

Etiketa:

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *