Aktualitet

Foto/ Pozitiv me Covid, shtrohet në spitalin Infektiv deputeti i PS

Shkruar nga Liberale

Deputeti socialist i qarkut të Vlorës, Edmond Leka ka rezultuar pozitiv me koronavirus. Lajmin e kanë konfirmuar burime për gazetën “Panorama”.

Mësohet se Leka ka rezultuar pozitiv me koronavirus dhe është shtruar në spitalin Infektiv për të marrë ndihmë mjekësore, pas rëndimit të gjendjes shëndetësore.

Burimi: Panorama

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH