Showbiz

FOTO/ Po përgatitej për këngën e re, këngëtarja 24-vjeçare gjendet e vdekur në hotel

Shkruar nga Liberale
FOTO/ Po përgatitej për këngën e re, këngëtarja

Këngëtarja Camila Sterling është gjetur e vdekur në vaskën e dhomës së hotelit të shefit të saj muzikor, pasi kishte konsumuar një 'koktej' droge.

Sipas hetimeve pija e la 24-vjeçaren, Camila Sterling, të vdekur në hotelin luksoz në Miami Beach, pasi kaloi natën me 46-vjeçarin David Bolno.

“Daily Star” shkruan se një raport i ri dyshon se dyshja e kaloi natën së bashku, përpara se Camila të merrte një sërë drogash përfshirë, MDMA, ketaminë dhe një "substancë pluhur rozë" e cila ishte një lloj kokaine.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH