Aktualitet

Foto/ Përfshihet nga flakët pallati 12-katësh në ndërtim

Shkruar nga Liberale
Foto/ Përfshihet nga flakët pallati 12-katësh në

Një zjarr ka rënë mëngjesin e sotëm në një pallat 12-katësh, i cili ishte në ndërtim e sipër, siç duket edhe nga fotot e ardhura në Gazetën Liberale.

Ngjarja ka ndodhur pranë zonës së njohur si “Farmacia 10” në Tiranë, ndërsa për fat të mirë nuk raportohet për të lënduar.

Forcat zjarrfikëse dhe policia kanë mbërritur në vendngjarje dhe po punohet për të neutralizuar flakët.

Nuk ka ende informacion për arsyet e rënies së zjarrit.

[gallery columns="1" size="full" gss="1" ids="1199128,1199127,1199126"]

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH