Showbiz

Foto/ Pas divorcit, Rudina Dembacaj kapet ‘mat’ me ish-deputetin

Shkruar nga Liberale
Foto/ Pas divorcit, Rudina Dembacaj kapet ‘mat’ me ish-deputetin

Moderatoja dhe aktorja Rudina Dembacaj ka qenë një personazhet e show bizit më të përfolur gjatë gjithë muajve të fundit. Kjo për shkak të lajmit të divorcit, pas një martese disa vjeçare, fry i së cilës ishte edhe vajza Viktoria.

Së fundi është përfolur edhe për një lidhje të re me ish deputetin Mark Frroku. Në fakt, një gjysmë konfirmimi e dha vetë aktorja, e cila në ditën e inaugurimit të restorantti më të ri në kryeqytet, falënderoi Frookun për besimin.

“E falënderoj Markun që besoi tek unë, është me të vërtetë i zgjuar që më besoi”, tha Rudina atë darkë që bëri inaugurimin e lokalit mes personazhesh VIP.

Së fundi, paparaci i “Panorama” i ka fotografuar bashkë në restorant, nën shoqërinë e një personi të tretë, duke treguar tashmë haur lidhjen mes tyre./Gazeta Liberale

[gallery columns="1" size="full" ids="1111272,1111273,1111274,1111275"]

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH