Life Style

Foto/ Pas 7 vitesh, çifti i njohur i showbizit i japin fund martesës

               Publikuar në : 10:09 - 23/10/20 liberale

Çifti i njohur i showbizit, aktorja Lake Bell dhe i shoqi, Scott Campbell i kanë dhënë fund martesës pas plot 7 vitesh. Lajmin e ka bërë të ditur vetë 41-vjeçarja, me anë të një postimi në Instagram.

Ajo ka shkruar se pavarësisht ndarjes do vazhdojnë ta respektojnë njëri-tjetrin, si dhe të jenë miq. Dyshja janë prindër të dy fëmijëve.

“Pas 9 vitesh bashkë, 7 vitesh të martuar, me 2 fëmijë rrëzëllues…Scott dhe unë po i japim fund martesës sonë, por do vazhdojmë të jemi një familje e dashur. Ne do vazhdojmë të jemi prindërit bashkëluftëtarë dhe shokë të ngushtë për të gjithë ditët tona“, ka shkruar Lake.

Tags: , ,


KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back