1

Foto/ Orinda Huta dhe Turjan Hysko bëhen prindër për herë të parë

               Publikuar në : 16:55 - 15/07/21 liberale

Moderatori Turjan Hysko dhe bashkëshortja e tij Orinda Huta janë bërë prindër për herë të parë ditën e sotme.

Njoftimin e ka bërë të ditur Turjani nëpërmjet një postimi në ‘Instastory’ ku ka zbuluar emrin e vajzës dhe nje foto me vogëlushen.

Moderatori shkruan Atara Hysko dhe datën e sotme duke fotografuar krevatin e bebes në të cilin shkruhet princess Atara.


KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back