Life Style

Foto/ Olta Boka shtatzënë me djalin e ish-deputetit

               Publikuar në : 15:54 - 23/05/20 liberale

Këngëtarja Olta Boka raportohet se është në pritje të fëmijës së parë me të dashurin e saj Iv.

Sipas burimeve për Iconstyle, Olta është shtatzënë dhe do të bëhet nënë së shpejti.

Burimet shtuan se barku i saj i rrumbullakosur tashmë është i dukshëm.

Por vetë këngëtarja nuk ka bërë ende një deklaratë për të konfirmuar lajmet.

Olta e ka mbajtur lidhjen e saj me djalin e ish-deputetit Shezai Rrokaj shumë private dhe foli për herë të parë për romancën me të vitin e kaluar.

Tags:


KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back