Showbiz

Foto/ Olta Boka habitet me ndryshimin që pësoi pas shtatzënisë

Shkruar nga Liberale

Në korrik këngëtarja shumë e dashur për publikun, Olta Boka u bë nënë për herë të parë. Olta solli në jetë një vajzë, të cilën ajo dhe partneri Ivi e pagëzuan me emrin Gaia.

Gjatë kësaj kohe Olta ka qëndruar shumë aktive në rrjete sociale dhe sot ka treguar një ndryshim të madh që ka vënë re tek vetja.

Pas shtatzënisë, Olta ka filluar të konsumojë shumë ëmbëlsira, të cilat nuk i preferonte aspak më përpara dhe kjo e habit.

“Nuk kam qenë kurrë tip ëmbëlsirash. Me ditë t’i kisha në shtëpi dhe s’më shkonte ndërmend t’i haja. Por pas shtatzënisë tani i grij! Cfarë ka ndodhur me muaa?”, shkruan Olta.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH