Showbiz

Foto/ Oktoberfest del ‘jashtë kontrollit’, femra të zhveshura e...

Shkruar nga Liberale
Foto/ Oktoberfest del ‘jashtë kontrollit’, femra të

Oktoberfest ka rinisur në Gjermani, por edhe këtë vit nuk ka ardhur pa surpriza.

Një mori vajzash seksi dhe të zhveshura i janë bashkuar festivalit më të madh të birrës që mbledh çdo vit miliona njerëz nga e gjithë bota në Gjermani.V

eshjet tradicionale bavareze, që në këtë rast më tepër shërbejnë për të nxjerr në pah format këtë radhë ose janë zëvendësuar me bojë në lëkurë, ose janë hequr fare duke mos i lënë vend imagjinatës.

Rreth 6.2 milionë njerëz morën pjesë në Oktoberfest vitin e kaluar – me më shumë se 7.5 milionë litra birrë të konsumuar./Daily Star

[gallery columns="1" size="full" gss="1" ids="1090535,1090529,1090530,1090531,1090532,1090533,1090534,1090536,1090537,1090538,1090539,1090540,1090541,1090542"]

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH