Showbiz

FOTO/ Nis gjyqi mes Feros dhe Arbenitës

Shkruar nga Liberale

Situata mes Feros dhe Arbenitës vijon edne të mbetet e tensionuar, teksa dyshja sot përbellen në gjyaktë.

Pas kësaj Arbenita postoi një foto me avokatin duke i dhënë një mesazh Feros se ka nisur procedurat ligjore.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH