Showbiz

FOTO/ Nga njëri shtet në një tjetër, brenda pushimeve të tejzgjatura të Xhensilës dhe Besit

Shkruar nga Liberale

Këngëtarja, Xhensila Myrtezaj, pas pushimeve të zgjatura në Bali ka nisur pushimet në Sinagapor. Ajo pushimet po i kalon me bashkëshortin e saj, aktorin e njohur të humorit, Bes Kallakun dhe me vajzën e tyre, duke hedhur poshtë çdo aludim mbi një krisje të marrëdhënieve me të shoqin.

Artistja, e ndjekur nga afro dy milionë njerëz në rrjete sociale, zbuloi me anë të disa postimeve në Instagram se ka nisur përsëri pushimet e këtë herë kanë zgjedhur si destinacion vendin e zhvilluar aziatik, Singaporin.

Me këtë rast, ajo ka publikuar disa imazhe tërheqëse me anë të të cilave ka vënë në pah linjat trupore.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH