1

Foto nga karantina/ Skena të çuditshme në dritaret e shtëpive belge

               Publikuar në : 11:58 - 03/05/20 liberale

Në fotot më poshtë të publikuara nga “The Guardian” do shihni disa foto sa të mrekullueshme dhe aq të çuditshme të asaj çfarë po ndodh në Belgjikë gjatë kohës së karantinës.

Pajmet i sjell fotografi me qendër në Bruksel, Jean-Luc Feixa i cili prej katër vjetësh është fokusuar në shkrepjen e objekte në dritaret e shtëpive belge, duke mbledhur imazhe të cilat i ka botuar në një libër.

“Në këto kohë të izolimit, dritaret janë për inkurajim, mirënjohje dhe shpresë”, thotë fotografi. /Gazeta Liberale

<
>
1 2 4 8 9 11 16 17 18 5 7 13 15

 

Tags: ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back