Aktualitet

Foto/ Meta te shtëpitë e shkatërruara nga tërmeti në Durrës

Shkruar nga Liberale
Foto/ Meta te shtëpitë e shkatërruara nga tërmeti në

Presidenti Ilir Meta ka zhvilluar sot një vizitë në Armathë të Durrësit, ku ka vizituar disa shtëpi të goditura rëndë nga tërmeti.

Ai ka zhvilluar një bisedë me banorët për përballimin e pasojave të rënda.

"Vazhdimi me përgjegjësi të plotë i evidentimit të sigurisë së banesave dhe ndihma për emergjencën aktuale, detyrë prioritare", ka thënë Meta. /Gazeta Liberale

[gallery columns="1" size="full" ids="1109522,1109523,1109524,1109525,1109526,1109527"]

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH