Aktualitet

Foto/ Merr flakë pema në Bllok, qytetarët hedhin ujë nga ballkonet

Shkruar nga Liberale
Foto/ Merr flakë pema në Bllok, qytetarët hedhin ujë nga

Një pemë ka marrë flakë papritur në një rrugicë në zonën e Bllokut shumë pranë banesave dhe dyqaneve.

Ndërkohë qytetarët të cilët e kanë parë që nga dritaret e banesave të tyre janë përpjekur ta shuajnë duke i hedhur ujë nga ballkonet.

Nuk dihet se cili ka qenë shkaku i zjarrit, ndërkohë që policia ka shkuar tek vendi i ngjarjes.

Shihni fotot e LSA: /Gazeta Liberale

[gallery columns="1" size="full" gss="1" ids="1135250,1135251,1135252,1135253"]

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH