Kryesore

Foto/ Me rrudha e thinja, ja si duken Meta, Rama, Basha e Kryemadhi

               Publikuar në : 15:49 - 17/07/19 V Liberale

FaceApp është aplikacioni më i ri të cilin mund ta shkarkosh në celular dhe më pas duke përzgjedhur një foto portret ke mundësi të ndryshosh pamjen tënde.

Me anë të këtij aplikacioni ti mund të bëhesh më i ri ose me i vjetër, me mjekër apo pa mjekër, me flokë apo pa flokë etj.

E mesa duket dashur pa dashur pjesë e aplikacionit janë bërë edhe politikanët. Përdoruesit e tij i kanë përfshirë në këtë “lojë”, por duke treguar vetëm se si ata mund të duken më të vjetër.

Shihni si duken; presidenti Ilir Meta, kryeministri Edi Rama, ish-kryeministri Sali Berisha, kreu i opozitës Lulzim Basha, kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi dhe kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj.

Ndërsa ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri e postoi vetë në Facebook, foto portretin duke ironizuar vendimin e Gjykatës për shtyrjen e seancës edhe njëherë tjetër.

“Duke pritur gjyqin….😜😜😜😜”, shkruante Tahiri, teksa publikonte foton ku dukej se i kishin dalë thinjët. /Gazeta Liberale

rama-6-400x400 basha-2-483x600 kryemadhi-4 veliaj-400x400 Screenshot_6-15 meta-7-400x400 berisha-400x400
<
>
(Visited 698 times, 1 visits today)

Etiketa: , , , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *