Showbiz

Foto/ Me një fustan të veçantë që i ekspozonte gjoksin, kush është vajza që tërhoqi vëmendjen në premierën e filmit "Në kuadër të dashurisë"

Shkruar nga Liberale
Foto/ Me një fustan të veçantë që i ekspozonte

Ashtu siç ndodh kudo nëpër premiera filmash apo evenimentesh të ndryshme, vëmendjen e rrëmbejnë veshjet dhe paraqitjet në tapetin e kuq. Një premierë e tillë iu bë edhe filmit "Në kuadër të dashurisë", ku para Pallatit të Kongreseve, parakaluan të gjithë yjet e filmit, por edhe personazhet më të njohur të top medias, prezantues, moderatorë, vajza ekranesh dhe gazetarë.

Mediat ishin të fokusuara te personazhet kryesorë filmit, njëkohësisht edhe banorë të ish-edicionit të dytë të BBV, por nuk munguan as prononcimet e producentëve, regjisorëve dhe bashkëpunëtorëve të këtij filmi që filloi dhe mbaroi në kohë rekord.

Të tjera vajza të ekranit kanë parakaluar në tapet, me Ina Kollçaku, e cila kishte zgjedhur një fustan të veçantë për t'u paraqitur në këtë premierë. Ajo parakaloi në tapet me partnerin e saj të kërcimit në "Dancing With the Stars" dhe ka shpërndarë disa foto në rrjetet sociale./Liberale.al

[gallery columns="1" size="full" jnewsslider="true" ids="1389049,1389048,1389057"]

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH