Showbiz

Foto/ Luizi ka një koment për gatimet e Kiarës

Shkruar nga Liberale

Luizi dhe Kiara janë çifti më i lakuar në ditët e sotme nga portalet. Ato janë paraqitur në publik pas përfundimit të programit " Big Brother Vip Albania 2" me projektet e reja që po zhvillojnë.

Kiara është shfaqur si moderatoren në emisionin " Kepi i Vipa-ve" ndërsa Luizi në projektet e tij muzikore si dhe në xhirimet e filmit " Në Kuadër të Dashurisë".

Shpesh herë ato shfaqen sëbashku edhe në rrjetet sociale. Së fundmi Kiara ka postuar në Twitter një reagimi të Luizit gjatë bisedës ne Whatsapp për ushqimin që ajo kishte gatuar.

“Jo po se thua s’di me gatu”, i ka shkruar Kiara Luizit.

“Mendova se kishe vjellur”, i përgjigjet ai.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH