Showbiz

Foto/ Luizi dhe Kiara fillojnë muajin e mjaltit, nuk do ta besoni ku

Shkruar nga Liberale

Së fundmi është përfolur se Luizi dhe Kiara po kalonin një krizë në çift dhe shkak u bë Instagrami.

Mirëpo sot Luizi i ka hedhur poshtë thashethemet duke postuar një foto në Instastory ku tregon se ai dhe Kiara ndodhen bashkë në Korçë.

Madje këtë arratisje larg nga kryeqyteti, këngëtari e quan "muaj mjalti".

"Muaj mjalti në Korçë", shkruan Luizi teksa shfaqet bashkë me Kiarën, në shoqërinë edhe të personave të tjerë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH