Showbiz

Foto/ Luizi bën veprimin e papritur, heq nga Instagram-i dy miqtë më të ngushtë

Shkruar nga Liberale

Fituesit të Big Brother Vip 2, Luiz Ejlli mesa duket i ka mbetur hatri me dy shokët e tij të vjetër.

Duket se miqësia ka marrë fund njëherë e mirë pasi Luizi i ka hequr nga Instagrami Marion dhe Jonin.

Kujtojmë që Joni ishte njëri prej atyre që dëshmoi mbi dashurinë e tij me Kiarën në dasmë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH