Aktualitet

Foto/ Luana Vjollcës i shkatërrojnë Ferrarin

Shkruar nga Liberale

Ditën e djeshme Luana Vjollca e kaloi në xhirimet e një projekti për të cilin nuk ka zbuluar shumë.

Moderatorja publikoi foto e video teksa bëhej gati për xhirime, por një incident i prishi mbrëmjen.

Luanës i kanë shkatërruar makinën e saj Ferrari duke i thyer xhamin përpara. Moderatorja postoi një foto të makinës duke pyetur se kush e ka bërë këtë dhe për çfarë arsye.

“U qyqa kush e bëri këtë?!”, shkruan Luana.

Nuk dihet ende ç'ka ndodhur e na mbetet të presim derisa moderatorja të zbulojë detaje të tjera.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH