Sociale

FOTO/ Lot dhe dhimbje, 35-vjeçarja humb jetën në aksidentin tragjik, në Tiranë!

Shkruar nga Liberale

Një vajzë 35-vjeçe ndërroi jetë tragjikisht pas një aksidenti që ndodhi në Tiranë, ngjarja ndodhi ditën e djeshme në rrugën dytësore Tiranë-Durrës.

27-vjeçari aksidentoi me makinë 35-vjeçaren Matilda Sallën, e cila si pasojë është dëmtuar dhe ka ndërruar jetë në spital.

Makina përplas për vdekje një 35-vjeçare në Tiranë!

Shoferi i mjetit është vënë në pranga nga Policia, në rrjetet sociale nuk kanë munguar postimet nga shoqet dhe miqtë e 35-vjeçares.

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH