Life Style

Foto/ Ledri bën tatuazh emrin e personit të veçantë

               Publikuar në : 21:45 - 07/05/21 liberale

Reperi i njohur shqiptar, Ledri Vula dhe partnerja e tij, Sara Hoxha, po e shijojnë më së miri ndjenjën e të qenurit prind.

Vajza e tyre e vogël, Poem Blu, e ka ndryshuar tërësisht jetën e çiftit mjaft të diskutuar në media.

Për të treguar dashurinë e madhe ndaj vajzës së tij, reperi i njohur ka realizuar së fundmi një tatuazh me emrin e saj në krah.

Ai ka shkruar thjeshtë fjalën “Poem”, e cila është pjesa e parë e emrit të vajzës së tyre. Ndërkohë që ngjyrosja e tatuazhit është bërë me ngjyrë blu, të marrë me shenjën e gishtërinjve të më të voglës së tyre.

Pëlqimet dhe komentet e shumta nga ndjekësit nuk kanë munguar, shumë prej të cilëve e kanë komplimentuar për tatuazhin e ri.


KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back