1

Foto/ Ky është vëllai i Ermal Fejzullahut që askush nuk e njihte

               Publikuar në : 15:54 - 22/02/21 liberale

Këngëtari Ermal Fejzullahu paska një vëlla më të madh. Ai quhet Armend dhe është nga martesa e parë e babait të tij, Sabriut.

Si rrallëherë, Sabriu ka pozuar pranë Armendit, duke e prezantuar kështu dhe me ndjekësit në Instagram.

“Djali im i madh Armend-Votra”, ka shkruar ai.

Sabriu ka dy fëmijë nga martesa e tij e parë, Armendin dhe një vajzë te quajtur Adelina.

Duke qenë se ata nuk janë personazhe publike, nuk janë të njohur nga ndjekësit e këngëtarit.


KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back