Aktualitet

Foto/ Ky është 21-vjeçari nga Elbasani që humbi betejën nga COVID-i

               Publikuar në : 10:53 - 23/10/20 liberale

I riu nga Elbasani, Ledian Ceka, ishte i shtruar në Spitalin “Shefqet Ndroqi” në Tiranë, ndërsa kishte edhe sëmundje bashkëshoqëruese.

“Panorama” konfirmon se i riu u dërgua gjatë ditës së mërkurë në Spitalin e Sanatoriumit.

Pasi u kuruar disa ditë në shtëpi, i riu u dërgua mbrëmjen e shkuar fillimisht në spitalin e Elbasanit nga ana e familjarëve dhe më pas drejt spitalit Covid2 në kryeqytet.

Mjeket e futën menjëherë në intubim, por 21 vjeçari nuk mundi dot të mbijetojë.

Tags: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back