LIfe Style

Foto/ Kush janë tre “viktimat” e stilistit të famshëm

               Publikuar në : 13:07 - 12/09/19 V Liberale

Stilisti gjerman Philipp Plein mesa duket po njihet si don zhuan i paqëndrueshëm në lidhjet e veta.

Brenda një kohe të shkurtër 6 mujore Philipp Plein ka ndryshuar 3 lidhje serioze.

Lidhja me polaken Gradek nisi në shtator të 2018 dhe përfundoi në shkurt të këtij viti, ndërkohë që po atë muaj, ikona e industrisë së modës u rikthye me yllin e reality show Morgan.

Por as Morgan nuk qëlloi në shenjë!  Ai u nda me të në qershor të 2019 duke shpjeguar se përshtateshin më mirë si miq se sa si çift.

Në po të njëjtin muaj shfaqet Lucia e cila është konsideruar si shpirti  binjak i stilistit të famshëm, por asgjë nuk është e sigurt./Gazeta Liberale

yyyyyyyyu76 tyyyyyyy lusia
<
>
(Visited 60 times, 1 visits today)

Etiketa:

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *