Aktualitet

Foto/ Kush janë 2 kandidatët e rinj që paraqitën sot kërkesën për kreun e SPAK

Shkruar nga Liberale

Prokurori Edvin Kondili dhe prokurori Altin Dumani kanë shprehur interes për kreun e ri të Prokurorisë së Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar.

Deri tani ka shkuar në tre numri i kandidatëve për kreu e SPAK.

Afati i fundit për të aplikuar në këtë post, që drejtohet aktualisht nga Arben Kraja është 2 nëntori, deri në orën 24:00.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH