Kronikë

FOTO, kush është 35-vjeçarja që humbi jetën sot në aksident teksa kthehej nga dasma e vëllait

Shkruar nga Liberale
FOTO, kush është 35-vjeçarja që humbi jetën sot

Publikohet fotoja e 35-vjeçares Adriana Prendi, e cila humbi jetën sot në aksidentin në Konsipol.

35-vjeçarja po kthehej nga dasma e vëllait, ndërsa mjeti i cili po drejtohej nga bashkëshorti i saj ka dalë nga rruga dhe ajo humbi jetën.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH