Aktualitet

Foto/ Kush është 32-vjeçarja që u gjet e mbytur në lumë

               Publikuar në : 15:16 - 11/09/19 LP

Është gjetur e mbytur në lumin e Bulqizës një 32-vjeçare. Viktima është M.F banuese në Bulqizë dhe është gjetur e mbytur ditën e djeshme rreth orës 21:30.

Sipas policisë ngjarja është aksidentale pasi nga këqyrja e trupit nga eksperti mjeko-ligjor, të viktimës nuk rezultojnë shenja dhune apo dëmtimesh të tjera.

Ndërkohë, shqiptarja.com ka publikuar foto e vajzës që humbi jetën./Gazeta Liberale

5d78b059acfcambytet ne lume ne bulqize 1568190497_mbytetbulqize
<
>
(Visited 335 times, 1 visits today)

Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *