Aktualitet

Foto/ Kjo është banesa ku ndodhi krimi i dyfishtë në Librazhd

Shkruar nga Liberale

Shtëpia që shihni në foton më poshtë është vendi ku ndodhi krimi i dyfishtë në fshatin Dragostunjë të Librazhdit.

Shtëpia është rrethuar nga policia dhe të afërm të viktimave, që kanë shkuar në vendngjarje.

Ngjarja tragjike ndodhi pak më parë, ku 56-vjeçari Qemal Bici masakroi me sëpatë bashkëshorten e tij, 53-vjeçaren Menturie Bici, dhe më pas u var në një pemë pranë banesës.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH