Showbiz

FOTO/ Kim Kardashian 'çmend' ndjekësit me format fantastike

Shkruar nga Liberale

Kim Kardashian, 42-vjeçe, i tërboi ndjekësit e saj teksa tregoi format mbreslënëse me bikini të zeza.

Ylli i realitetit televiziv dhe themeluesja e SKIMS hyri në Instagram për të ndarë disa fotografi të saj me bikini të vogla të zeza.

Duke i lënë pak vend imagjinatës, Kim pozoi në një shezllon pranë oqeanit mbrëmjes vonë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH