Showbiz

Foto/ Kim ia beson "bukurinë" vetëm shqiptarëve, ja kë punëson tani

Shkruar nga Liberale

Përveç Marios, tani pjesë e stafit të Kim Kardashian është bërë edhe një tjetër shqiptare.

E lindur në Kosovë, ajo quhet Toska Husted dhe është estetiste dhe eksperte për kujdesin e lëkurës së fytyrës.

Tashmë ajo jeton në Amerikë ku ka hapur një qendër estetike, dhe përveç Kimit, Toska përkujdeset për lëkurën e shumë personazheve të famshëm. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH