Life Style

Foto/ Këngëtarja e njohur reagon pasi u mbulua me shami

               Publikuar në : 20:00 - 08/05/21 liberale

Prej kohësh Shkëndije Mujaj nuk është më ajo vajza seksi me veshjet ekstravagante që komentohej kudo. Këngëtarja është mbuluar me shami dhe ka nisur një jetë të re. Në një intervistë për “Prive”, ajo tregon se është penduar për jetën që bënte më përpara pasi do të kishte dashur që të mbulohej prej kohësh.

“Për çfarë jam pishman? Për gjithçka! Sepse nuk kam qenë e udhëzuar. Nuk besoj se ka njeri në botë që thotë unë kam qenë e lumtur para se të udhëzohem. Jam penduar për çdo sekondë dhe minutë të jetës sime vetëm për një arsye, pse nuk jam mbuluar dhe atëherë dhe pse nuk kam falur namaz, që Allahu të ishte i kënaqur me mua”, tha Shkëndija.


KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back