Showbiz

Foto/ Këngëtari shqiptar infektohet me koronavirus

Shkruar nga Liberale

Personazhet e njohur shqiptarë që janë prekur nga virusi Covid-19 janë të shumtë dhe listës së fundmi i është shtuar këngëtari i njohur Korab Shaqiri.

Mediat kosovare bëjnë të ditur se Shaqiri ka rezultuar pozitiv me Covid-19.

Vetë Korabi ka ndarë një postim në Instastory ku shfaqet me maskë dhe ka shkruar: “Edhe pak ditë!”.

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH