LIfe Style

Foto/ Këngëtares së njohur i griset kostumi në mes të skenës

               Publikuar në : 14:36 - 17/06/19 V Liberale

Këngëtares Cardi B së fundmi i ka ndodhur një incident i sikletshëm në një nga koncertet e saj.

Teksa ka qenë duke kërcyer për publikun, këngëtares i është grisur kostumi në pjesën e pasme.

Punonjësit e skenës e kanë lajmëruar menjëherë reperen për incidentin dhe ajo është larguar shpejt nga skena për tu ndërruar.

Por paparzzëve nuk u ka shpëtuar ky detaj dhe fotoja është shpërndarë gjithandej në rrjetet sociale./Gazeta Liberale

-640-0-5d075de0b0574 -640-0-5d075de02bba3 -640-0-5d075de1673cb
<
>

 

(Visited 4 times, 1 visits today)

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *