Showbiz

Foto/ Keisi shfaqet me bikini, Rolando ngacmon Kristin

Shkruar nga Liberale

Keisi Medini ndodhet në Turqi për xhirimet e “Kepit të VIP-ave”. Ajo ka publikuar së fundmi një video, ku shfaqet e veshur me bikini.

Gazetari Ronaldo Sharka nuk i ka kursyer ngacmimet dhe ka etiketuar Kristin në një koment.

“Krist, fol po deshe”, ka shkruar ai.

Kujtojmë, se Kristi dhe Keisi ishin bashkë për një periudhë të shkurtër brenda “Big brother VIP”.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH