Showbiz

Foto/ Keisi Medini dhe DJ Geek janë bashkë? Kapen mat në Prishtinë

Shkruar nga Liberale

Një foto e Kejsi Mejdinit me DJ Geek, ku dukeshin shumë të afërt më një diskotekë në Prishtinë, bëri të përflitej se dyshja në fjalë kanë nisur të njihen.

Së fundmi këto thashetheme janë konfirmuar nga Prive, të cilët kanë zbuluar se Keisi ka qëndruar për më shumë se një javë në Prishtinë dhe arsyeja kuptohet.

Kujtojmë se, nuk ka shumë kohë që DJ Geek është ndarë nga këngëtarja Dafina Zeqiri.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH