1

Foto/ Jonida Vokshi gdhend në trup tatuash për të voglën Emi

               Publikuar në : 11:46 - 18/01/21 liberale

Moderatorja e njohur, Jonida Vokshi ka bëtëdy tatuazhe në trup dedikuar vajzës dhe i ndau me ndjekësit në Instagram.

Jonida Vokshi gdhendi në dorë emrin Emit, ndërsa në shtyllën kurrizore shkroi: “Faleminderit Zot!”, duke iu referuar dhuratës më të bukur që Zoti i ka bërë, vogëlushen e saj.

“Tatuazhi më i bukur”– shkroi aktorja, krahas fotos kur tregoi emrin e tatuazhuar të vajzës në dorë.

<
>
JONIDA-VOKSHI JONIDA-VOKSHI1


KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back