1

Foto/ Jo më flokë të zeza, Grida Duma ndryshon pamjen mes fushatës

               Publikuar në : 13:06 - 03/04/21 liberale

Kandidatja për deputete e PD, Grida Duma ka bërë një ndryshim në pamje dhe ka hequr dorë nga flokët e zeza.

Në fotot e publikuara së fundmi Grida është shfaqur me një ngjyrë më të çelët në nuancat e lajthisë, që si çdo look tjetër i shkon shumë.

Kujtojmë që kandidatja për deputete është komentuar shpesh si një nga zonjat më me sharm të politikës në Shqipëri.


KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back