Showbiz

Foto/ Jessie J zbulon emrin e veçantë të foshnjës së sapolindur

Shkruar nga Liberale

Këngëtarja Jessie J më në fund ka zbuluar emrin e djalit të saj.

Ajo postoi në “Instagram” një foto të djalit krahas së cilës shkruan: “Djemtë si…Sky Safir Cornish Colman".

Disa ditë më parë Jessie J, gjithashtu ka zbuluar edhe identitetin e partnerit të saj dhe babait të fëmijës Chanan Safir Colman, duke postuar një foto të ëmbël të familjes.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH