LIfe Style

Foto/ Ja shkaku pse Meghan dhe ish-burri u ndanë

               Publikuar në : 15:33 - 16/05/19 V Liberale

Sot mediat e huaja kanë zbuluar shkakun se përse dukesha Meghan Markle dhe producenti amerikan, Trevor Engelson, i dhanë fund martesë së tyre.

Reporteri mbretëror, Ashley Pierson, ka rrëfyer në dokumentarin “Meghan Markle: Movies, Marriage & Motherhood” se Meghan dhe Trevor qëndruan bashkë për 7 vite dhe martesa e tyre zgjati vetëm 2.

“Problemi me martesën e tyre ishte distanca. Sapo u martuan, Meghan nisi përfshirjen në serialin “Suits” dhe teksa ajo gjendej në Toronto, ai jetonte në Los Angeles. Marrëdhënie thjesht nuk zgjati”, ka rrëfyer ai. /Gazeta Liberale

(Visited 4 times, 1 visits today)

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *