Showbiz

Foto/ Ja sa kushtoi fustani i Bora Zemanit në dasmën e Kleas dhe Elgitit

Shkruar nga Liberale

Moderatorja Bora Zemani mori vëmendjen me paraqitjen e saj në dasmën e Kleas dhe Elgitit.

Moderatorja kishte zgjedhur një fustan sateni ngjyrë rozë që kushtonte 325 dollarë dhe dukej shumë elegante.

Faqja "Albanian Street style" ka zbuluar se Bora është veshur me fustanin e stilistes amerikane, Norma Kamali.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH