1

Foto/ Infektohet me koronavirus Zamira Kita

               Publikuar në : 10:00 - 08/09/20 liberale

Drejtoresha e qendrës së Artit dhe Kulturës në Korçë, Zamira Kita ka rezultuar e infektuar me koronavirus.

Lajmin është konfirmuar nga gazeta “Panorama”. Sipas saj Zamira Kita ndodhet në gjendje të mirë shëndetësore.

Po kështu, vetë Kita ka postuar një foto në rrjetet sociale, të luleve dhuruar nga e motra dhe konfirmon se është mirë.

Nuk kanë munguar komentet e shumta në postimet e fundit të saj në Facebook, ku i urojnë shërim të shpejtë.

Tags:

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back