Aktualitet

Foto/ I ati i Alvinit merr vendimin e papritur, ç’po ndodh me djalin

               Publikuar në : 09:56 - 20/11/19 liberale

Disa ditë më parë Alvin Berisha u shtrua në spital pasi kishte probleme me këmbën. Por mesa duket ai po e merr veten, pas shpëtimit nga kampi i tmerrit “Al Hol”, në Siri.

Babai i tij, Afrim Berisha, ka vendosur t’i hapë vogëlushit një profil në “Instagram”.

“Ja dhe instagrami jonë”, shkruan Afrimi, ndërsa ka publikuar disa foto të Alvinit, ku shfaqet mjaft i qeshur dhe i lumtur. /Gazeta Liberale

Tags: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back