Aktualitet

Foto/ Gruaja e martuar me 3 fëmijë, shkak për vrasjen në Kavajë

Shkruar nga Liberale
Foto/ Gruaja e martuar me 3 fëmijë, shkak për vrasjen në

Pas zbulimit të identitetit të viktimës në Kavajë dhe policit që mbeti i plagosur gjatë sherrit që ndodhi mbrëmjen e djeshme ku shkak u bë një grua, tashmë është zbuluar edhe identiteti i kësaj së fundit.

Sipas "Balkanweb" ajo është Marsida Qatja, ndërsa mësohet se ka qenë e martuar dhe se burri i saj ndodhet në burg në Gjermani. Ndërkohë ajo kishte një lidhje dashurie jashtë martese me viktimën Dritan Haxholli.

Po t'i hedhësh një sy "Facebook-ut" të saj vë re se ajo zotëron një agjensi turistike dhe se bën një jetë luksoze.

Në banesën e Marsida Qatja, në momentin kur ndodhi krimi kanë qenë edhe 3 fëmijët e saj të mitur, përkatësisht të moshave 10, 7 dhe 2 vjeç. /Gazeta Liberale

[gallery columns="1" size="full" gss="1" ids="1091654,1091655,1091656,1091657,1091658"]

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH