Showbiz

FOTO/ Gjyshja më ‘hot’ në botë befason me veshjet e tejdukshme

Shkruar nga Liberale

Gina Stewart, 52 vjeç, është e njohur për fotot e nxehta.

Bukuroshja bjonde, e famshme për pamjen e saj rinore, së fundmi u bë gati për ditën e të dashuruarve duke u veshur me ngjyrë ‘rozë’ dhe “duke përqafuar dashurinë për veten”. E veshur shumë pak, përveç pjesës së sipërme të printuar me lule, ajo shkëlqeu në teksa veshja kishte një dekolte të guximshme dhe transparente, shkruan "Daily star", transmeton "Bota sot".

Gina dukej po aq rinore dhe magjepsëse si kurrë më parë teksa i vinte gjërat e saj për kamerën. Biondja dukej e nxirë dhe e mrekullueshme teksa pozonte dhe shfaqte bukurinë e saj natyrale. Duke zgjedhur një grim të butë glam, ajo vendosi një grim delikat të nxirë për sytë dhe e kombinoi këtë me një buzëkuq të lehtë kumbulle.

Në Instagram, ajo shkroi: “Duke dërguar dashuri dhe vibe të mira. Pavarësisht nëse jeni beqar apo në një lidhje, mos harroni t’i tregoni vetes gjithmonë pak dashuri". Në fillim të këtij viti, Gina foli për faktin se e kishte të vështirë të zotëronte titullin e "gjyshja më e nxehtë në botë", pasi në fillim ajo mendoi se ishte "qesharake".

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH