Showbiz

Foto/ Era Istrefi shpërngulet përfundimisht jashtë vendit

Shkruar nga Liberale

Era Istrefi është treguar shumë e rezervuar për jetën e saj kohët e fundit duke qëndruar shumë inaktive në rrjete sociale. Megjithatë ditën e sotme, këngëtarja e hitit "Bonbon" është rikthyer për të dhënë një lajm.

Era ka postuar disa foto ku shfaqet në një dhomë gjumi në Mbretërinë e Bashkuar dhe bën të ditur se është bërë banore rezidente e Britanisë, ku po qëndron prej kohësh.

Këngëtarja po i mungon edhe muzikës pasi prej kohësh nuk ka sjellë ndonjë projekt të ri, por me siguri është ende duke punuar për ndonjë projekt surprizë që mund të na sjellë së shpejti.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH